EatB4 Logo

Privaatsus­tingimused

Meie veebileht on: https://eatb4.ee.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstiosa, mis laaditakse veebisaidi külastamisel teie arvutisse või muusse seadmesse alla. Küpsis aitab veebisaidil meeles pidada teavet teie külastuse kohta, nagu teie eelistatud keel ja muud seaded. See võimaldab meil veebisaiti kohandada.

Milleks me küpsiseid kasutame ja millist teavet kogume?

Küpsised aitavad meil teenuseid pakkuda vastavalt teie soovidele ja harjumustele. Küpsiseid kasutatakse tavaliselt statistika kogumiseks, teie otsingueelistuste meeldejätmiseks, sihitud reklaamide esitamiseks, teie reklaamide asjakohasemaks muutmiseks, teenuste kasutajaks registreerumiseks ja teie teabe kaitsmiseks. Kui külastate EatB4 veebisaiti, võivad meie partnerid lisaks meie küpsistele salvestada teie arvutisse küpsiseid ja neile juurde pääseda ning koguda teavet teie võrgutegevuse ja meie võrguteenuste kasutamise kohta. Küpsiste kohta saate lisateavet aadressilt: http://www.allaboutcookies.org või http://www.youronlinechoices.com.

Isikuandmete töötlemine

EatB4 kogub ja töötleb järgmisi andmesubjekti poolt nõusolekul avaldatud andmeid: kontaktandmed (sh teie nimi, e-posti aadress, telefoninumber) ja täiendavad kontaktivormi andmed (sh sõnumi sisu, kirja teema). EatB4 töötleb andmesubjekti isikuandmeid eelkõige oma teenuste ja sisu pakkumise ja/või lepinguliste kohustuste täitmise eesmärgil.

Millised õigused teil oma andmete üle on

Kui teil on sellel saidil konto või olete jätnud kommentaare või olete meiega vormi kaudu ühendust võtnud, võite taotleda eksporditud faili meie valduses olevatest isikuandmetest, sealhulgas kõigist meile edastatud andmetest. Samuti võite taodelda, et kustutaksime kõik teie kohta säilitatavad isikuandmed. See ei hõlma andmeid, mida oleme kohustatud säilitama haldus-, õigus- või turvaeesmärkidel.